Szkolenia

SZKOLENIA

 

Prowadzimy szkolenia z zakresu:

  • ochrony danych osobowych – szkolimy IOD-ów, administratorów i personel przedsiębiorstw oraz jednostek publicznych
  • dostępu do informacji publicznej
  • ponownego wykorzystywania informacji sektora publicznego
  • prawa autorskiego
  • prawnych zagadnień wdrożeń informatycznych

 

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w ramach szkoleń otwartych dostępnych dla wszystkich zainteresowanych poruszaną tematyką oraz szkoleń zamkniętych przygotowywanych specjalnie na zamówienie Klienta.

 

Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem dydaktycznym i trenerskim. 

Od kilkunastu lat dr Marlena Sakowska Baryła prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem wykłady na kilku wyższych uczelniach, w tym na Uniwersytecie Łódzkim, Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w Polskiej Akademii Nauk, Akademii Leona Koźmińskiego, w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Na swoim koncie ma również ponad 400 autorskich, wysoko ocenianych szkoleń i ponad 15.000 zadowolonych uczestników.

Z dumą prezentujemy listę wybranych zrealizowanych szkoleń zamkniętych:

 

  1. Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (2018, 2019)
  2. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego (2018)
  3. Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów w Warszawie (2018)
  4. Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie (2018)
  5. Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2018)
  6. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja (2019)
  7. Regionalna Izba Obrachunkowa w Łodzi (2018)
  8. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi (2018)
  9. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi (2018)
  10. Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie (2019)
  11. Narodowy Fundusz Zdrowia (2019)
  12. Narodowy Fundusz Zdrowia w Łodzi (2018)
  13. Polskie Radio SA (2019)
  14. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi (2018)
  15. Sąd Okręgowy w Radomiu (2019)
  16. Sąd Okręgowy w Łodzi (2018)
  17. Sąd Okręgowy w Toruniu (2018)
  18. Sąd Okręgowy w Bydgoszczy (2017, 2018)
  19. Sąd Okręgowy w Warszawie (2016, 2018)
  20. Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi (2018)
  21. Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa (2018)
  22. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie (2016, 2017, 2018)
  23. Sąd Rejonowy w Brodnicy (2018)
  24. Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach (2018)
  25. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa (2017)
  26. Sąd Rejonowy w Bełchatowie (2019)
  27. Najwyższa Izba Kontroli (2015)
  28. Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (2015)
  29. Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Łodzi (2016, 2018)
  30. Krajowa Izba Radców Prawnych (2018)
  31. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi (2014, 2017, 2018, 2019)
  32. Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi (2014)
  33. Okręgowa Rada Adwokacka w Płocku (2014 i 2018)
  34. Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi (2015)
  35. Łódzki Ośrodek Geodezji (2014)
  36. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi (2018)
  37. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży (2018)
  38. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi (2018)
  39. Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi (2018)
  40. Zakład Ubezpieczań Społecznych Oddział w Zduńskiej Woli (2018)
  41. Transportowy Dozór Techniczny (2016)
  42. Urząd Transportu Kolejowego Oddział w Katowicach (2008)
  43. Urząd Transportu Kolejowego Oddział w Krakowie (2008)
  44. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi (2010)
  45. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie (2016)
  46. Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi (2013, 2016 i 2017)
  47. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu (2014)
  48. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi (2006)
  49. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Filia Łódź – Śródmieście (2008)
  50. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Filia Łódź – Górna (2008, 2009)
  51. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Filia Łódź – Widzew (2008, 2009)
  52. Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście
    st. Warszawy (2011)
  53. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu (2010)
  54. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Widzew – Wodny Rynek (2005)
  55. Zakład Obsługi i Informatyki Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego (2007)
  56. Rada Miejska w Rzgowie (2019)
  57. Starostwo Powiatowe w Bochni (2016)
  58. Starostwo Powiatowe w Żurominie (2016)
  59. Starostwo Powiatowe w Tarnowie (2009)
  60. Starostwo Powiatowe w Kluczborku (2009)
  61. Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi (2016)
  62. Urząd Miejski w Gdańsku (2019)
  63. Urząd Miasta Łodzi (2001-2017)
  64. Urząd Miejski Wrocławia (2018)
  65. Urząd Miejski w Jaworznie (2018)
  66. Urząd Miejski w Wałbrzychu (2017)
  67. Urząd Miasta Gdynia (2016)
  68. Urząd Miasta Częstochowa (2016)
  69. Urząd Gminy w Suszcu (2018)
  70. Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (2011)
  71. Urząd Miejski w Bytomiu (2008)
  72. Urząd Miejski w Brodnicy (2007)
  73. Urząd Miejski w Nysie (2009)
  74. Urząd Miejski w Białej (2009)
  75. Urząd Miejski w Wołczynie (2009)
  76. Urząd Miejski w Gostyniu (2009)
  77. Urząd Miejski w Leśnicy (2009)
  78. Urząd Miejski w Żywcu (2009)
  79. Urząd Miejski w Sułkowicach (2009)
  80. Urząd Gminy w Żukowie (2016)
  81. Urząd Gminy w Gierałtowicach (2012)
  82. Urząd Gminy Gronowo Elbląskie (2009)
  83. Urząd Gminy Oświęcim (2009)
  84. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne (2009)
  85. Urząd Gminy Zduńska Wola (2009)
  86. Urząd Gminy Łask (2009)
  87. Urząd Gminy w Dąbrowicach (2009)
  88. Urząd Gminy Krzyżanów (2009)
  89. Urząd Gminy Piątek (2009)
  90. Urząd Gminy w Żychlinie (2009)
  91. Urząd Gminy Czerniejewo (2009)
  92. Urząd Gminy Dopiewo (2009)
  93. Urząd Gminy w Liskowie (2009)
  94. Urząd Gminy Pakosławice (2009)
  95. Urząd Gminy w Rudnikach (2009)
  96. Urząd Gminy Strzelce Opolskie (2009)
  97. Urząd Gminy w Świerczowie (2009)
  98. Urząd Gminy Turawa (2009)
  99. Urząd Gminy Walce (2009)
  100. Trzebińskie Centrum Administracji w Trzebini (2015)
  101. Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Mazowieckiego (2016, 2018)
  102. Forum Sekretarzy Samorządów Polski Południowej (2015)
  103. Podkarpackie Forum Sekretarzy (2013)
  104. Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego (2007)
  105. Forum Oświaty Samorządowej przy MISTiA Kraków (2015)
  106. Śląskie Forum Oświaty (2010 i 2015)
  107. Śląskie Forum Prawników (2016)
  108. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Razem na wyżyny” w Mykanowie (2016)
  109. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Ziemia Pszczyńska” w Pszczynie (2016)
  110. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Ziemia Bielska” w Bielsku (2016)
  111. Miejski Zarząd Oświaty w Tychach (2009)
  112. Gminny Zarząd Edukacji w Brzeszczach (2012)
  113. Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Wilamowice (2014)
  114. Dyrektorzy Szkół Powiatu Wołomińskiego (2014)
  115. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi (2009)
  116. Zespół Szkół ZNP w Łodzi (2013)
  117. Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 z siedzibą w Warszawie (2010)
  118. Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku (2011)
  119. Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu (2010)
  120. Zespół Szkół Specjalnych nr 8 przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 im. M. Konopnickiej w Łodzi (2013)
  121. Gimnazjum nr 8 w Łodzi (2018)
  122. Gimnazjum nr 41 w Łodzi (2018)
  123. Gimnazjum nr 26 w Łodzi (2018)
  124. Gimnazjum nr 18 w Łodzi (2018)
  125. Gimnazjum nr 13 w Łodzi (2015)
  126. szkoła Podstawowa nr 33 w Warszawie (2018)
  127. Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie (2018)
  128. Publiczna Szkoła Podstawowa „Mileszki” (2017)
  129. Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej (2013)
  130. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pabianicach (2012)
  131. Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim (2011)
  132. Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach (2012)
  133. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łasku (2015)
  134. Przedszkole Miejskie nr 183 w Łodzi (2017)
  135. Przedszkole miejskiej nr 75 w Łodzi (2017)
  136. Przedszkole Miejskie nr 54 w Łodzi (2015)
  137. Przedszkole Miejskiej nr 231 w Łodzi (2015)
  138. Przedszkole Miejskie nr 107 w Łodzi (2014)
  139. Przedszkole Miejskie nr 89 w Łodzi (2014)
  140. Przedszkole Miejskie nr 71 w Łodzi (2014)
  141. Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi (2014)
  142. Przedszkole Miejskie nr 125 w Łodzi (2014)
  143. Przedszkole Miejskie nr 125 w Łodzi (2013)
  144. Przedszkole Miejskie nr 3 w Koluszkach (2013)
  145. FIOLET S.A. z siedzibą we Wrocławiu (2007)
  146. Welmax s.c. z siedzibą w Poznaniu (2009)
  147. Aqua Park Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (2009)
  148. Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o. (2017, 2018)
  149. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (2009-2012)
  150. SEITO POLSKA Sp. z o.o. (2017, 2018)
  151. MPWiK w Poddębicach Sp. z o.o. (2018)
  152. MPWiK w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. (2018)
  153. Geotermia Poddębice Sp. z o.o. (2018)
  154. TBS Poddębice Sp. z o.o. (2018)
  155. ZGM-TBS w Częstochowie Sp. z o.o. (2018, 2019)
  156. Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (2018)
  157. RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. (2017)
  158. TORF Corporation Sp. z o.o. (2018)
  159. Merydian Brokerski Dom Ubezpieczeniowy S.A. (2017, 2018)
  160. Interpint Polska Sp. z o.o. (2018)
  161. Polska Grupa Elektroenergetyczna S.A. (2018, 2019)